ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR YAŞAM PARKI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

ÖZDEMİR BAYRAKTAR BİLİM KÜLTÜR YAŞAM PARKI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

GERİ DÖN

 

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Seninle Başardık” söyleşilerinde Bahçeşehir Emlak Konut Abdülhamit Han Ortaokulu öğrencileriyle buluştu. Yakında açılışı yapılacak Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı’yla ilgili gençlere bilgi veren Başkan Kartoğlu, “Bahçeşehir’e yeni bir bilim ve kültür merkezi yaptık. Artık Başakşehir Living Lab’e gitmenize gerek yok.” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, yoğun mesaisine rağmen gençleri ihmal etmiyor. “Seninle Başardık” söyleşileri kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Başkan Kartoğlu’nun bugünkü durağı Bahçeşehir Emlak Konut Abdülhamit Han Ortaokulu oldu. Öğrencilerin yoğun sevgisiyle karşılaşan Başkan Kartoğlu, kendi deneyimleri ve Başakşehir’de gerçekleştirdikleri projelerden bahsetti. Soru cevap etkinliği de düzenleyen Kartoğlu, öğrencilere hediye dağıttı.

“BAYKAR’dan mühendisler gelip, ders verecekler”

Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı’nda hazırlıkların son aşamaya geldiğini ifade eden Başkan Kartoğlu, “Bahçeşehir’e yeni bir bilim ve kültür merkezi yaptık. Artık Başakşehir Living Lab’e gitmenize gerek yok. Boğazköy’deki yeni merkezimizin adı: Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Parkı. Burayı biz, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’la birlikte dizayn ettik. Açılışını da bir aya kadar yapacağız. İçinde 600 metrekarelik teknoloji ile ilgili bir merkez kurduk. BAYKAR’dan mühendisler gelip, ders verecekler.” diye konuştu.

PAYLAŞ