MURAT KURUM: “BAŞAKŞEHİR MARKA ŞEHİR OLDU”

MURAT KURUM: “BAŞAKŞEHİR MARKA ŞEHİR OLDU”

GERİ DÖN

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları kapsamında Başakşehirlilerle bir araya geldi. Başakşehir’in marka şehir olduğunu söylenen Kurum’a, ilçedeki ziyaretlerinde Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da eşlik etti.

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları kapsamında Başakşehir’de ziyaretlerde bulundu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun da eşlik ettiği Kurum’un ilk durağı, gençlerin de yoğun ilgi gösterdiği Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı (BÜTEF) oldu.

“Kurum’un Başakşehir’imizde çok sayıda eseri var”

Kurum, fuarda gençlerle birlikte keyifli vakit geçirdi. Fuarda gençlere seslenen Başkan Yasin Kartoğlu, “Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Kurum’un Başakşehir’imizde çok sayıda eseri var. Aynı eserleri İstanbul’da da yapacak. İstanbul muradına erecek. Başakşehir de İstanbul da ülkemizin parlayan yıldızı olacak.” diye konuştu.

“Başakşehir marka şehir oldu”

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Başakşehir’de kendini evinden gibi hissettiğini söyledi. Başakşehir’in marka şehir olduğunun altını çizen Kurum, “Burada yaşadım, çocuklarım burada okudu. Her kaldırımında emeği olan mücadele eden ağabeyinizim. Biz güzel bir Başakşehir hayal ettik. Başakşehir büyüdü ve marka şehir oldu.” dedi.

“Hedefimiz büyük ve güçlü Türkiye”

Gençlere güzel bir sunmak istediklerini ifade eden Kurum, “Gençlerimiz, bizim geleceğimizin teminatı. Bugünün karar vericileri, bizim yol arkadaşımız. Bizim de amacımız sizlere güzel bir gelecek sunmak. İstiyoruz ki gençlerimiz geleceğe emin adımlarla yürüsün. Elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Bizim hedefimiz büyük ve güçlü Türkiye.” şeklinde konuştu.

Kurum, Başkan Kartoğlu ile birlikte daha sonra Avrupa'nın en büyüğü olan İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı'nda esnafla bir araya geldi. Kurum, son olarak MUTLUSAN Fabrikası’nı ziyaret etti.

PAYLAŞ