BAŞKAN KARTOĞLU’NDAN GENÇLERE BATERİ SÖZÜ

BAŞKAN KARTOĞLU’NDAN GENÇLERE BATERİ SÖZÜ

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Başakşehir’i Seviyorum Çünkü… Söyleyecek Sözüm Var” söyleşileri kapsamında Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi’nin konuğu oldu. Başkan Kartoğlu, okulları için bateri isteğinde bulunan öğrenciye, baterinin yanı sıra ihtiyaçları olan diğer enstrümanları da temin etme söz verdi.   

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Başakşehir’i Seviyorum Çünkü… Söyleyecek Sözüm Var” söyleşilerinde Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Başkan Kartoğlu, kendisine yoğun sevgi gösterilerinde bulunan öğrencilerle sohbet etti, sorularına yanıt verdi.

Başkan Kartoğlu’ndan öğrencilere jest

Bir öğrencinin “Başkanım, müzik yarışmasına hazırlanıyoruz. Sizden okulumuza bateri almanızı istiyorum” isteğine yanıt veren Başkan Kartoğlu, “Gençlerimizin müzikle iç içe olması için her zaman yanlarında oluyor, gelişimleri için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu samimi isteğini geri çevirmek olmaz. Okulumuza güzel bir bateri alacağım. Hatta htiyaç duyduğunuz diğer enstrümanları da temin edeceğim. Siz yeter ki kendinizi geliştirin, hayalleriniz ve hedeflerinizin peşinden koşun” diye konuştu.

“Fikirleriniz bizim için çok önemli”

Başkan Kartoğlu, başka bir öğrencinin “YKS öğrencisi olduğumdan dolayı çok fazla test kitabı alıyorum. Başakşehirli uygulamasını kullanan tüm gençlere bu alanda çalışma yapılabilir mi?” şeklindeki sorusunu ise şöyle cevapladı:

“Bize çok güzel bir fikir verdin. İlgili arkadaşlarımız bu konu üzerinde çalışacak. Başakşehirli uygulaması üzerinden sizlerin eğitimine katkı sağlayacak yayınlar yapabiliriz. Deneme kitapçıkları yükleyebiliriz. Konu üzerinde çalışacağız. Sizin fikirleriniz ve düşünceleriniz bizim için çok önemli. Sizinle ilgili her konu üzerinde hassasiyetle çalışıyoruz.”

PAYLAŞ