BAŞKAN KARTOĞLU’NA ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK İLGİ

BAŞKAN KARTOĞLU’NA ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK İLGİ

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” sloganıyla düzenlenen gençlik buluşmaları kapsamında İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu’na konuk oldu. Öğrencilerin Başkan Kartoğlu’na ilgisi büyük oldu.

Gençlere verdiği önemle bilinen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” sloganıyla düzenlenen söyleşiler çerçevesinde okulları gezmeye devam ediyor. İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu öğrencileriyle buluşan Başkan Kartoğlu, yoğun ilgiyle karşılandı.

Öğrencilerden Başkan Kartoğlu’na sevgi gösteri

Okula ismini veren şehit Mustafa Erdoğan’ın annesi Tuğba Erdoğan da katıldığı programda Başkan Kartoğlu, kendisine sevgi gösterilerinde bulunan öğrencilere hem tavsiyelerde bulundu, hem hediyeler dağıttı, hem de sorularını yanıtladı. Başkan Yasin Kartoğlu, “Okulumuza ismini veren kahraman şehidimiz Mustafa Erdoğan’ın kıymetli annesi burada. Kendisine teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. Aziz şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyorum” dedi.  

“Geleceğiniz için var gücünüzle çalışın”

Gençlerin çok kıymetli olduğuna işaret eden Başkan Kartoğlu, “Her bir çocuğumuz, her bir gencimiz, her bir öğrencimiz çok değerli. Sizi çok seviyoruz. Her şey sizin için. Şu anda sizin için çok önemli bir zaman. Geleceğiniz için hazırlık yapabileceğiniz ve doğru kararlar verebileceğiniz yaşlardasınız. Şimdi doğru kararlar verir, geleceğe de öyle hazırlanırsanız; üniversite bitince yetişmiş, hazır insanlar içinde özellikle tercih edilen olursunuz. Bunu nasıl yapacağız? Kendimizi geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu

PAYLAŞ