BAŞKAN KARTOĞLU: “MOLA KAFE’LERİN SAYISINI ARTIRIYORUZ”

BAŞKAN KARTOĞLU: “MOLA KAFE’LERİN SAYISINI ARTIRIYORUZ”

GERİ DÖN

Gençlik buluşmaları kapsamında Celalettin Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin konuğu olan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ilçe genelindeki Mola Kafe’lerin sayısını artırılacağını söyledi. Başkan Kartoğlu, “Başakşehir Kültür Yaşam Merkezi’nin de üç ay içinde hizmete alınacağının müjdesini verdi.

“Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” söyleşileri kapsamında Başakşehir’deki okulları ziyaret eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, öğrencilerle buluşmalara devam ediyor. Celalettin Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne konuk olan Başkan Kartoğlu, öğrencilerle keyifli bir gün geçirdi.

“Üç ay içinde açılışını yapacağız”

Gençlerin enerjileriyle renk kattığı programda Başkan Yasin Kartoğlu, öğrencilere müjdeler de verdi. Başakşehir Kültür Yaşam Parkı’nda çalışmaların tamamlandığını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Üç ay sonra açılışını gerçekleştireceğiz. İçerisinde spor salonu, yüzme havuzu, kütüphane ve birçok sosyal aktivite alanı olacak. Farklı alanlarda eğitimler verilecek.” dedi.

“Mola Kafe’lerin sayısını artırıyoruz”

Başkan Kartoğlu, bir öğrencinin Mola Kafe’lerle ilgili sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Gençlerimiz bu sosyal alanları çok sevdi. Sizlerden yoğun ilgi görmemiz bizi de mutlu ediyor. İlçemizde daha çok Mola Kafe olması için çalışmalarımız sürüyor. Başakşehirli mobil uygulamasını kullanarak ücretsiz içecek de alma imkanınızın olduğu bu mekanların sayısını artıracağız.”  

PAYLAŞ