BAŞKAN KARTOĞLU: “GÜVERCİNTEPE MİLLET BAHÇEMİZDE 2,5 KM’LİK BİSİKLET YOLU OLACAK”

BAŞKAN KARTOĞLU: “GÜVERCİNTEPE MİLLET BAHÇEMİZDE 2,5 KM’LİK BİSİKLET YOLU OLACAK”

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Seninle Başardık” söyleşileri çerçevesinde, Selahaddin Eyyübi İmam Hatip Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Güvercintepe’de yapımı devam eden yeni millet bahçesini iki ay içinde açacaklarını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Millet bahçemiz içinde 2,5 kilometrelik bisiklet yolu olacak.” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ilçe genelindeki okulları ziyaret etmeye ve gençlerle buluşmaya devam ediyor. Gençlere tecrübelerini aktaran Kartoğlu, gençlerin fikirlerini de dinliyor. Güvercintepe’de bulunan Selahaddin Eyyübi İmam Hatip Ortaokulu’ndaki söyleşide Kartoğlu, öğrencilerle soru cevap etkinliği yapıp, ödüller dağıttı. Öğrenciler de merak ettikleri konular hakkında Başkan Kartoğlu’na sorular sordu. Sohbet havasında geçen programda Başkan Kartoğlu’na öğrencilerden destek ve ilgi büyük oldu.

“Hem oyun oynayacaksınız hem de bisiklet süreceksiniz”

Başkan Kartoğlu, bir öğrencinin “Mahallemizde bisiklet yolu yok, yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna şöyle cevap verdi:

“Size bir müjdem var. İki ay sonra Güvercintepe’nin yaklaşık iki buçuk kilometrelik bisiklet yolunu açıyoruz. Derenin kenarında olacak. Aynı zamanda millet bahçesi orası. Hem orada oyun oynayacaksınız, hem de bisiklet süreceksiniz. Ayrıca Altınşehir Millet Bahçesi’nde ramazan etkinlikleri de var. Aileniz ile birlikte oraya katılabilirsiniz.”

PAYLAŞ