BAŞKAN KARTOĞLU “GENÇLİK İÇİN VARIZ”

BAŞKAN KARTOĞLU “GENÇLİK İÇİN VARIZ”

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Seninle Başardık” sloganıyla düzenlenen gençlik buluşmaları kapsamında, Miktat Ağaoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Başkan Kartoğlu, “Gençlik için varız, gençlik için tüm çabamız” dedi.

“Seninle Başardık” söyleşileri kapsamında Başakşehir’deki okulları ziyaret eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, öğrencilerle buluşmalara devam ediyor. Miktat Ağaoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne konuk olan Başkan Kartoğlu, öğrencilerle keyifli bir gün geçirdi.

“Merkezlerimizde vakit geçirin”

Gençlerin enerjileriyle renk kattığı programda Başkan Yasin Kartoğlu, gençlik yatırımları hakkında bilgi verdi. Başkan Kartoğlu, “Kültür yaşam merkezlerimizi, gençlik merkezimizi, kitap kafelerimizi, mola kafelerimizi hep gençlerimiz için hayata geçirdik. Buralardan sonuna kadar istifade edin. Başakşehirli gençlerimiz için varız, gençlik için tüm çabamız. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek ya da kafanızı dinlemek için bu mekânlara uğramanızı isterim.” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ