BAŞKAN KARTOĞLU GENÇLERLE İKİ MÜJDE VERDİ

BAŞKAN KARTOĞLU GENÇLERLE İKİ MÜJDE VERDİ

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, gençlik buluşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Emlak Konut Bahçekent Anadolu Lisesi’nde gençlerle hasret gideren Başkan Kartoğlu, Boğazköy Kültür ve Yaşam Parkı ile Bahçekent Millet Kıraathanesi’nin yakında hizmete açılacağını söyledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, yeni eğitim ve öğretim dönemindeki gençlik buluşmalarına devam ediyor. “Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” sloganıyla düzenlenen söyleşiler kapsamında Emlak Konut Bahçekent Anadolu Lisesi’nde gençlerle buluşan Başkan Kartoğlu, Boğazköy Kültür ve Yaşam Parkı ile Bahçekent Millet Kıraathanesi’nin yıl sonuna kadar açılacağının müjdesini verdi.

“Her alanda eğitimlerimiz var”

Gençlere ilgi alanlarını soran ve Başakşehir’de herkes için bir akademinin olduğunu belirten Başkan Kartoğlu, “İzcilikten spora, müzikten gazeteciliğe kadar hemen hemen her alanda sizler için bir eğitimimiz bulunuyor. Sosyal medya kanallarımız ve ‘Başakşehirli’ uygulamamız üzerinden akademilerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Mutlaka bu imkânlardan faydalanın. Çünkü hayatta artılarınız olmalı. Bunun için sizlere her türlü imkânı sağlamaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu. 

Gençlik Oyunları heyecanı başladı

İstanbul Gençlik Oyunları için kayıtların başladığını hatırlatan Başkan Kartoğlu, “ Tüm gençlerimizi kayıt yaptırmaya davet ediyorum. Yarışmalara katılarak deneyim kazanacak, disiplinli olmayı öğrenecek, mücadele ruhunuzu geliştireceksiniz. Çok sayıda branşımız bulunuyor. İlgi duyduğunuz branşta kayıt yaptırarak, bu heyecanını sonuna kadar yaşamanızı istiyorum.” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ