BAŞKAN KARTOĞLU GENÇLERLE ENERJİ DEPOLADI

BAŞKAN KARTOĞLU GENÇLERLE ENERJİ DEPOLADI

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, TOKİ Kayaşehir Ortaokulu öğrencilerinin konuğu oldu. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kartoğlu, hem tavsiyelerde bulundu hem de başarılı olmanın tüyolarını anlattı.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” söyleşileri kapsamında her hafta ilçedeki okulları ziyaret etmeye devam ediyor. Gençlere verdiği önemle bilinen Başkan Kartoğlu, bugün TOKİ Kayaşehir Ortaokulu öğrencileriyle buluştu. Başkan Kartoğlu, talep ve beklentilerini dinlediği öğrencilere nasihatlerde bulunmayı ihmal etmedi.

Başkan Kartoğlu’ndan gençlere tüyolar

Spora, sanata, teknolojiye ve bilime meraklı bir Başakşehirli gençliğin geldiğini söyleyen Başkan Kartoğlu, “Gençlerimizin ortak paydada buluştuğu birçok konu var. Sanatın, sporun, teknolojin ve bilimin merkezi Başakşehir. Kendinizi bu alanlarda geliştirebileceğiniz yatırımlarımız bulunuyor. Hayata geçirdiğimiz her projemizi gençlerimizi düşünerek yapıyoruz. Daha yapacağımız birbirinden kıymetli projelerimiz bulunuyor. Bunlardan istifade etmeniz sizi başarıya götürecektir. Kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz o kadar donanımlı olursunuz. ” ifadelerini kullandı. 

PAYLAŞ