BAŞKAN KARTOĞLU, GENÇLERİN HALI SAHA MAÇI TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

BAŞKAN KARTOĞLU, GENÇLERİN HALI SAHA MAÇI TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Mehmet Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin konuğu oldu. Gençlerin halı saha maçı teklifini kabul eden Başkan Kartoğlu, “Skor ne olursa olsun tatlılar benden.” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” söyleşileri kapsamında ilçedeki okulları ziyaret etmeye devam ediyor. Her fırsatı gençlerle değerlendiren Başkan Kartoğlu, Mehmet Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluştu.

“Her zaman gençlerin yanındayız”

Bir öğrencinin, “Başkanım yarışmalara hazırlanıyoruz. Teknoloji yatırımlarınızı artıracak mısınız?” sorusuna cevap veren Başkan Kartoğlu, “Gençlerimizin tüm taleplerini tek tek dinliyoruz. İhtiyaçları olduğu her zaman yanlarındayız. Bu kapsamda teknoloji yatırımlarımız da hızlanmaya devam ediyor. Eğer sizin de bir projeniz varsa mutlaka bizlere iletin. Biz ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

“Skor ne olursa olsun tatlılar benden”

Başkan Kartoğlu, “Başkanım voleybolda iyi olduğunuzu biliyorum. Peki, bizimle halı saha maçı yapar mısınız” sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Gençler istiyorsa neden olmasın. Tabii ki yaparız. Siz takımınızı ayarlayın, biz de takımımızı ayarlayalım, güzel ve kaybedeni olmayan bir maç yapalım. Skor ne olursa olsun tatlılar benden.”

 

PAYLAŞ