BAŞKAN KARTOĞLU ENGELLİ GENÇLERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

BAŞKAN KARTOĞLU ENGELLİ GENÇLERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Bizim Çocuklar Motivasyon” programında engelli çocuk ve gençlerle buluştu. Engelsiz etkinliklerin aralıksız devam edeceğini söyleyen Başkan Kartoğlu, “Bu şehirde engelleri ortadan kaldırdık. Engelli çocuklarımız ve gençlerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Başakşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde özel eğitim alan engelli gençler için farkındalık projesi başlattı. Engelli gençlerin daha fazla sosyalleşmeni amacıyla düzenlenen motivasyon programına Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Sanat Merkezi’ne ev sahipliği yaptı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, köpük balon gösterisinin yanı sıra Başakgiller’in de sahne aldığı programda gençleri yalnız bırakmadı.

“Her zaman yanınızdayız”

Sevgilerini paylaşmaya ve engelli gençlerin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Kartoğlu, “Yüzünüzdeki mutluluğu ve heyecanı görmek, hissetmek beni çok mutlu ediyor. Sizler için harika bir program hazırladık. Doyasıya eğlenecek, günün tadını doyasıya çıkartacaksınız. Bizim için çok değerli ve çok önemlisiniz. Her şey Başakşehir için, her şey çocuklarımız ve gençlerimiz için” dedi.

“Birbirinden güzel etkinlikler yapacağız”

Engelli bireyler için Kayaşehir’de bir merkez hazırladıklarını belirten Başkan Kartoğlu, “Bu merkezde hem eğlenecek, hem de öğreneceksiniz. Sizler için birbirinden güzel ve anlamlı etkinlikler yapacağız. Hayatınıza değer katacak, sosyal ve kültürel faaliyetlerinizi harika bir hale getireceğiz. Merkezimizdeki sanat sınıflarıyla gününüzü güzelleştirecek, müzik sınıflarıyla becerilerinizi birlikte keşfedeceğiz” ifadelerini kullandı.  

 

PAYLAŞ