BAŞKAN KARTOĞLU: EN BÜYÜK MOTİVASYON KAYNAĞIMIZSINIZ

BAŞKAN KARTOĞLU: EN BÜYÜK MOTİVASYON KAYNAĞIMIZSINIZ

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Seninle Başardık” sloganıyla düzenlenen gençlik buluşmaları kapsamında, Aziz Sancar Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Başkan Kartoğlu, “Her şeyin en iyisi ve en güzelini ben yaparım diyen Başakşehir gençliği, gümbür gümbür geliyor” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, gençlik buluşmalarına yeni eğitim ve öğretim yılında kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl “Seninle Başardık” sloganıyla düzenlenen buluşmaların ilk durağı Aziz Sancar Ortaokulu oldu. Başkan Kartoğlu, bir araya geldiği öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu.

Başkan Kartoğlu’ndan gençlere altın öğütler

Öğrencilere kendilerini geliştirmeleri yönünde öğütler de veren Başkan Kartoğlu, “Mutlaka kendinizi geliştirin. Özellikle meslek seçimi, sizin yaşlarınızda büyük öneme sahip. Spor yapın, bol bol kitap okuyun ve araştırma yapmayı unutmayın.” dedi.

“Başakşehir gençliği gümbür gümbür geliyor”

Gençleri desteklediğini ve her zaman yanlarında olduğunu vurgulayan Kartoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Ben inanıyorum, sizler çok güzel yerlere geleceksiniz. Ülkemizin gücüne güç katacaksınız. ‘En iyisini ben yaparım’ diyen bir gençlik Başakşehir’imizden gümbür gümbür geliyor. Sizin başarınızla bizler de gurur duyacağız. Benim en büyük motivasyon kaynağım sizin başarılı olduğunuzu görmek.”

PAYLAŞ