BAŞKAN KARTOĞLU: “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

BAŞKAN KARTOĞLU: “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

GERİ DÖN

“Gençlerle Birlikte, Daha Güçlü” sloganıyla ilçe gençliğiyle buluşan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin konuğu oldu. Başakşehirli gençlerin donanımlı olması gerektiğini ifade eden Başkan Kartoğlu, “Biz de bunun için projeler üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte, Daha Güçlü” sloganıyla yola çıktığı gençlik buluşmaları kapsamında bu hafta Başakşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi’ndeydi. Öğrencilerin sorularını cevaplayan Başkan Kartoğlu, tecrübelerinden bahsederek Başakşehirli gençlerin hayatlarına artı değerler katması gerektiğine işaret etti. 

“Akademilerle hayatınıza artılar katın”

Özellikle teknolojiyle ilgilenen gençleri Türkiye’nin ilk inovasyon ve teknoloji merkezi Başakşehir Living Lab’e davet eden Başkan Kartoğlu, “Kodlamadan espora, gazetecilikten radyoya kadar birçok alanda merkezimizde eğitim alabilirsiniz. Sadece Başakşehir Living Lab değil, kültür merkezleri ve akademilerde hayatınıza artılar katarak, üniversiteden sonra aranan isimler olmayı başarabilirsiniz. Biz, bu değerleri hayatınıza katmanız için projeler üretiyoruz. Siz de bu fırsatları iyi değerlendirin gençler. Çünkü Başakşehir’in gençleri donanımlı olmalı. Biz, sizlerle birlikte güçlüyüz.” ifadelerini kullandı. 

PAYLAŞ