BAŞKAN KARTOĞLU: “BAŞAKŞEHİR GENÇLİĞİ GURURUMUZ”

BAŞKAN KARTOĞLU: “BAŞAKŞEHİR GENÇLİĞİ GURURUMUZ”

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Akademi’deki YKS Hazırlık Kursları ile üniversite hayallerini gerçeğe dönüştüren gençlerle Şamlar Tabiat Parkı’nda bir araya geldi. Üniversiteyi kazanan gençleri tebrik eden Başkan Kartoğlu, “Sizler bizim gururumuzsunuz” dedi. 

Gençlere verdiği önemle bilinen ve gençlerle her fırsatta bir araya gelen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Akademi’deki YKS Hazırlık Kursları’nda aldıkları eğitimle üniversiteyi kazanan gençlerle buluştu. Şamlar Tabiat Parkı’ndaki buluşmada Başakşehirli gençler, Başkan Kartoğlu’na büyük ilgi gösterdi. Sohbet havasında geçen buluşmada Başkan Kartoğlu, YKS’de başarılı olan gençleri tebrik etti. Nerede olurlarsa olsun gençlerin daima yanında olduklarını söyledi.

Fidanla teşekkür ettiler

Yıl boyunca sınav stresi yaşayan gençler, birlikte şarkılar söyledikleri Başkan Kartoğlu’na bir de sürpriz yaptı. YKS Hazırlık Kursları ile hayallerine ulaşma noktasında sağladığı destekten dolayı toprakla buluşturdukları fidanın sertifikasını Başkan Kartoğlu’na takdim ettiler. Başakşehir’in genç belediye başkanı da gençlere teşekkür etti.

“Bir isteğiniz olursa kapım hep açık”

Gençlere geleceğe dair hayallerinin gerçekleşmesini dileyen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Her biriniz, sizler için hazırladığımız kurslara katıldınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Rabbim yolunuzu açık etsin. İnşallah hayal ettiğiniz ve gelecek ile ilgili şimdiden düşündüğünüz planlarınız da önünüzde olur. Aramızdaki birçok arkadaşım, sadece kurslara değil, sosyal faaliyetlerimize de katıldı. Bu çok sevindirici. İyi ki varsınız. İyi ki böyle güzel organizasyonları beraber yapıyoruz. Üniversiteyi kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bir isteğiniz varsa kapım hep açık.” diye konuştu.

PAYLAŞ