BAŞAKŞEHİR’DE RAMAZAN COŞKUSU KENT MEYDANI’NDA YAŞANACAK

BAŞAKŞEHİR’DE RAMAZAN COŞKUSU KENT MEYDANI’NDA YAŞANACAK

GERİ DÖN

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Necdet Yıldırım Bilgievi’ndeki Anne Çocuk Merkezi’nde eğitimlerini tamamlayan anne ve çocuklar için düzenlenen mezuniyet törenine katıldı. Başkan Kartoğlu, anne ve çocukları ramazan ayında Başakşehir Kent Meydanı’nda kurulacak etkinlik çadırına davet etti.

Başakşehirli anne ve çocuklarının eğitim gördüğü, kişisel gelişimlerine katkı sağladığı ve sosyal faaliyetlerini güçlendirdiği Anne Çocuk Merkezleri’nde yeni mezuniyet heyecanı yaşandı. Necdet Yıldırım Bilgievi’nde bulunan Anne Çocuk Merkezi’nde eğitimlerini tamamlayan anne ve çocukların mezuniyet coşkusuna Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da ortak oldu.

“Mutluluğunuzu paylaşmaktan mutlu oluyorum”

Yeni bir mezuniyet heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Kartoğlu, “Merkezlerimize neşeleriyle neşe katan, eğitmenlerimizin ve bizlerin yüzünü güldüren çocuklarımızı da gözlerinden öpüyorum. Her katıldığım programda Anne Çocuk Merkezilerimizi ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha tanık oluyorum. Özellikle yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı mutlu görmek,  mutluluğunuzu paylaşmaktan mutlu oluyorum” dedi.

“Ramazanın adresi: Başakşehir Kent Meydanı”

Başakşehir Kent Meydanı’ndaki ramazan hazırlıkları hakkında bilgi veren Başkan Kartoğlu, “Kovid-19 salgını nedeniyle iki yıldır düzenleyemediğimiz Ramazan etkinliklerimizde bu yıl tekrar bir araya geleceğiz. Yeni belediye binamızın da bulunduğu Başakşehir Kent Meydanı’nda, birbirinden güzel etkinlikler düzenleyeceğiz. Kitap fuarımızdan çocuk etkinliklerimize, söyleşilerden yarışmalara kadar birçok faaliyeti sizlerin beğenisine sunacağız” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ