BAŞAKŞEHİR’DE KAYAŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

BAŞAKŞEHİR’DE KAYAŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

GERİ DÖN

Başakşehir, gençlik yatırımlarıyla güçleniyor. Kayaşehir Millet Bahçesi’ndeki yeni gençlik merkezi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu tarafından hizmete açıldı. Başkan Kartoğlu, “Kayaşehir Gençlik Merkezimizi, gençlerimizin fikirlerini alarak ve onların talepleri doğrultusunda, adeta uzay üssü gibi tasarladık.” dedi.

Başakşehir Belediyesi, Türkiye’ye örnek olan gençlik yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Güvercintepe Sezai Karakoç Gençlik Merkezi’nin ardından ilçenin ikinci gençlik merkezi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun katılımıyla hizmete açıldı. Gençlerin yeni buluşma noktası olacak merkez uzay üssü gibi tasarlandı.

“Uzay üssü konseptinde”

Kayaşehir Millet Bahçesi’ndeki açılış töreninde konuklara hitap eden Başkan Kartoğlu, “Başakşehir’imizin ikinci gençlik merkezini, şehrimizin yeni merkezi Kayaşehir’de hizmete alıyoruz. Teknolojinin tüm imkânlarını gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Uzay üssü konseptinde hazırladığımız yeni gençlik mekânımızda, biri dijital iki kütüphanemiz, oyun kapsülü adını verdiğimiz ve gençlerimizin esporda yeteneklerini geliştirecekleri bilgisayar oyun alanımız bulunuyor.” diye konuştu.

“Gençler keyifli vakit geçirecek”

Kayaşehir Gençlik Merkezi’nin, Başakşehir gençliğinin yeni buluşma adresi olacağını söyleyen Başkan Kartoğlu, “Gençlerimiz, merkezde keyifli vakit geçirecek. Böylece hem bedenlerini, hem zihinlerini dinlendirebilecekler.Konforlu bir alanda ders çalışmaları, eğlenceli vakit geçirmelerinin yanı sıra bu özel mekânda gençlerimizin potansiyellerini açığa çıkaracak ve yeni beceriler kazanmalarını da sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ