BAŞAKŞEHİR AKADEMİLERİ YENİ MEZUNLAR VERDİ

BAŞAKŞEHİR AKADEMİLERİ YENİ MEZUNLAR VERDİ

GERİ DÖN

Başakşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki 6 akademide mezuniyet heyecanı yaşandı. Sertifika törenine  Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı.

Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinlerinin hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Temel belediyecilik hizmetlerinin yanında Başakşehirlilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayan akademilerle farklı alanlarda eğitimler veriliyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilen Öğretmen Gelişim Akademisi, E-Ticaret Akademisi, Esnaf Gelişim Akademisi, Girişimci Kadın Akademisi, Veli Kariyer Mektebi ile Kariyer Gelişim Programı’nda mezuniyet heyecanı yaşandı. Akademilerdeki eğitimlerini başarıyla tamamlayan 120 kursiyer, düzenlenen törenle sertifikalarına kavuştu. Sertifikalarını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun elinden aldılar. 

“Ne kadar gelişirsek dünyaya o kadar faydamız olur”

Kendisinin de imkanlar dahilinde sıkça eğitim almaya çalıştığını dile getiren Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Bizim için çok kıymetlisiniz çünkü bilgi arayışına çıkmışsınız. Fırsat bulduğumda eğitim almaya çalışıyorum. Hayatın her aşamasında, her dakikasında olmalı bu. Ne kadar çok gelişirsek dünyaya ve insanlığa o kadar çok faydamız olur. Bundan sonra da farklı akademilerle, farklı eğitimlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

PAYLAŞ