3. İSTANBUL CAMİİ VE 4-6 YAŞ EĞİTİM MERKEZİ DUALARLA AÇILDI

3. İSTANBUL CAMİİ VE 4-6 YAŞ EĞİTİM MERKEZİ DUALARLA AÇILDI

GERİ DÖN

Başakşehir’de, yapımı tamamlanan 3. İstanbul Camii ve 4-6 Yaş Eğitim Merkezi dualarla açıldı. Açılışa katılan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Bu eseri ve 4-6 Yaş Eğitim Merkezi’mizi gerçekleştiren kıymetli Asaf, Fuzül, Zamir ve İttifak Grupları’na çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başakşehir’de, eser ve hizmet belediyeciliği projeleri her hafta yapılan açılışlarla hız kesmeden devam ediyor. Yapımı tamamlanan 3. İstanbul Camii ve 4-6 Yaş Eğitim Merkezi dualarla açıldı. Açılış törenine Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Kurucu Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve vatandaşlar katıldı.

“Bu eseri gerçekleştirenlere teşekkür ediyorum”

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Rabbim çocuklarımıza ve geleceğimize hazırladığımız bu güzel şehirde keyifle, sağlıkla, huzurla yaşamayı her birimize nasip etsin. Bu eseri ve 4-6 Yaş Eğitim Merkezi’mizi gerçekleştiren kıymetli Asaf, Fuzül, Zamir ve İttifak Grupları’na çok teşekkür ediyoruz. Onlar hayırsever insanlar. Mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ramazan’ımız hayırlı olsun. Mekanımız hayırlı olsun. Hayırlı ibadetler diliyorum. " diye konuştu.

PAYLAŞ